Think Board X ile kağıda döktüğünüz her şey artık telefonunuzda

Yazı tahtaları fikir geliştirmek ve diğer insanlara fikirlerimizi aktarmak için oldukça faydalı bir araç. Sınırlı bir alana sahip olan bu tahtalara yazdığınız ve çizdiğiniz içerikler kaydedilmeye değerse, tek seçeneğiniz daha fazlasını yazmak için tahtayı silmeden önce birileri tarafından not alınması ya da fotoğrafının çekilmesidir.  Eğer bir yandan dinliyorsanız aynı anda diğer yandan not almak hiç de kolay olamayabiliyor değil mi? 

Peki ya  bunun daha iyi bir yolu olsaydı?


Rocketbook uygulaması tarafından desteklenen yazı tahtası Think Board tam da bu noktada hayatımıza giriyor. Rocketbook’un akıllı telefon uygulamasıyla sayfanın dijitalleştirilmiş kopyası seçtiğiniz bulut depolama platformuna anında gönderilebiliyor.

İlk ihtiyacınız olan tabi ki öncelikle Think board'a sahip olmanız.  Geri kalan adımlar ise gerçekten oldukça basit. Pürüzsüz bir iç mekan yüzeyi, bu yüzeyin temiz olması ve eğer büyük boyutta bir Think Board’unuz varsa yapıştırmaya yardım edecek bir arkadaş J Dilerseniz ilgili yüzeyi sıcak ve nemli bir bez ile silip Think Board’un daha iyi yapışmasına yardımcı olabilirsiniz.

 S, M, L, XL gibi birçok boyutta üretilen şeffaf ve beyaz renkli olan bu yapıştırılabilir yazı tahtalarını istediğiniz şekil ve boyutta kesip kullanabilirsiniz.  Ofiste duvara ya da masanıza, okulda sıranıza ya da yazı tahtasının tam üstüne yapıştırabilirsiniz. Hatta evinizin camlarından buzdolabına kadar birçok düz alanda da kullanabilirsiniz.  Tercih tamamen size kalmış.  Üstelik Post-it gibi yapıştığından aynı yüzeyden çıkarmakta yapıştırmak kadar kolay.


Yaratıcılığınızı konuşturduğunuz yazdığınız, çizdiğiniz her şey Think Board üzerinde yerini aldıysa artık telefonunuz ile QR kod yardımıyla mobil cihazınızda bu içerikleri dilediğiniz gibi saklayabiliyorsunuz . Bu da sizi hem kağıt israfından kurtarıyor hem de zaman kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca tüm bu dijital notlarınızı Google Drive, Dropbox ve Evernote gibi online platformlara entegre ederek saklayabiliyor ve sonrasında email ile paylaşabiliyorsunuz.

Rocketbook tarafından yayınlanan  aşağıdaki videoyu izleyerek Think Board'u daha yakından tanıyabilirsiniz.Daha Fazla
Yorumlar
Katkınız için teşekkürler! Yorumunuz yayınlanmadan önce onay sürecinden geçecektir.
Onaylanma süresi ortalama 1 saat kadardır.